Pravé Spektrum - politicko-spoločenský e-zin www.Prave-Spektrum.sk

Demonštrácia proti ficoizmu
13-11-2008 / redakcia / Rôzne

Robert Fico si nevšimol November 89. My sme si ho všimli. Aj preto nás nenecháva ľahostajnými, keď vidíme, čo sa za vlády Roberta Fica deje.

Sme znechutení vulgarizáciou slovenskej politiky. Sme znechutení tým, že premiér Fico nadáva novinárom do idiotov, ako predseda SNS Slota vystupuje na verejnosti a uráža susedný národ, kým predseda HZDS Mečiar má v parlamente antisemitské narážky.

Sme znepokojení stále otvorenejším klientelizmom, straníckym parcelovaním krajiny a aroganciou moci. Sme znepokojení tým, že premiér Fico otvorene hovorí o zvýhodňovaní ľudí blízkych vládnej koalícii, HZDS sa prepečie 7-miliónový igelitkový dar od nemajetného dôchodcu a SNS podvod s falšovaním podpisu jej predsedu na prezenčnú listinu NR SR.

Sme pobúrení tým, že slovenským ministrom spravodlivosti môže byť človek, ktorý bol opakovane pristihnutý pri klamstve a má osobné kontakty na človeka podozrivého z príslušnosti k organizovanému zločinu.

Rober Fico si nevšimol November 89. My sme si ho všimli. Preto si jeho 19. výročie aj tento rok pripomenieme protestom proti politike Ficovej vlády 17. novembra 2008 o 17:00 hod. na Námestí SNP v Bratislave.

Občianska konzervatívna strana, Ondrej Dostál

Občania proti totalite, Martin Dinuš, Vladimír Filipko

Občiansko-demokratická mládež Bratislava

Viac informácií tu:

http://www.17november.sk/invitation.htm...

Pravé Spektrum - politicko-spoločenský e-zin www.Prave-Spektrum.sk