Pravé Spektrum - politicko-spoločenský e-zin www.Prave-Spektrum.sk

Akcie ODM
24-05-2001 / Sergej Danilov / Rôzne

Pivný deň Mladých konzervatívcov v Prahe (16.6. 2001)

Rôzne disciplíny v nosení sudov s pivom a najmä pitie piva. Výborná atmosféra zaručená. Česi sú v majstri sveta v hokeji, a prví v spotrebe piva na osobu. Peter Straka, člen ODM z Prešove však už raz porazil zdatného súpera z MK v exovaní litra piva na čas. Do toho! Treba obhájiť.

Letný kemp Mladých konzervatívcov 2.7.-8.6. 2001 v Litomyšli

Serióznejšia akcia. Rovnako príťažlivá. Niektorí z Vás sa na akcii organizovanej MK už zúčastnili. Ak prejavíte záujem, kontaktujte centrálu ODM.

"Madarász" - Letná univerzita 15.8.-19.8

Akciu, ktorá sa minulý rok stretla s úspechom organizuje ODM aj tento rok. Žiaľ už to nebude v Madarásze vďaka nevyjasneným okolnostiam s nájomnou zmluvou. O čase, mieste konania a účastníckom poplatku budeme včas informovať. Tešíme sa na vašu bohatú účasť.

NDI

Počas leta bude určite organizovať množstvo seminárov. Ak máte záujem informujte sa na web stránke ODM.

Inštitút Roberta Schumanna

Séria seminárov v zahraničí. Téma v skratke znie : občianska spoločnosť v mojej krajine. Podmienkou je napísať úvahu a mať za sebou tretí semester na VŠ. Ak nepracujete na plný úväzok, všetko platí inštitút pána Schumanna. Bližšie informácie na centrále ODM.

Leto sa len začína, takže tieto akcie určite nie sú posledné, ktoré prichádzajú do úvahy. Niečo sa už varí aj na oslavu 10.výročia ODM. O všetkom budeme informovať. Ak ste o niektoré z akcií prejavili záujem, kontaktujte vedenie ODM alebo redakcia@prave-spektrum.sk. Ak vy sami viete o tom, že sa deje niečo, čo by stálo za zmienku, dajte nám vedieť (semináre, zaujímavé prednášky, protestné akcie, oslavy). Zverejníme to.

Pravé Spektrum - politicko-spoločenský e-zin www.Prave-Spektrum.sk