ISSN 1335-8715

03-02-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Užitoční idioti

Dvadsaťdeväť osobností kultúrneho a spoločenského života vyzvalo Mikuláša Dzurindu a Ivana Šimka, aby boli rozvážni. Táto výzva bratislavskej kaviarne zase raz dokázala, že len jedno je pre krajinu horšie než mizerní politici – mizerná elita.

Reakcia na príspevok

zdravý rozum
autor: bokonon
pridané: 13-02-2004 14:41


Bútora nemá reálnu šancu dostať sa do druhého kola. Vzhľadom k jeho profilácii je zrejmé,že jeho potenciálni voliči vyznávajú hodnoty demokracie a občianskej spoločnosti. Preto by mal Bútora od kandidatúry odstúpiť a vyzvať svojich voličov k účasti na voľbách a podpore kandidáta s rovnakým (alebo aspoň podobným) hodnotovým rebríčkom ako má on sám. Akékoľvek iné konanie je nezodpovedným hazardom s hlasmi voličov. (Na druhú stranu,voliť nezvoliteľného kandidáta je bohapustý radobyintelektuálny výkrik do tmy).
Zarážajúce je,že sa strany vládnej koalície nedokážu dohodnúť na jednom prijateľnom kandidátovi.
P.S. Nadstranícky prezident je asi taký zmysluplný výrok a "panna prostitútka". Ak chce mať niekto nestrannú hlavu štátu,nezostáva nič iné nez zriadiť monarchiu a do jej čela postaviť človeka postihnutého Downovým syndromom...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group