ISSN 1335-8715

05-02-2004   Juraj Karpiš   EUtópia   verzia pre tlač

Falošné eurá

Počet zhabaných falošných eurobankoviek, či euromincí bol podľa Európskej centrálnej banky (ECB) v uplynulom roku vyšší než v roku 2002. Podľa správy ECB z 22. januára bolo v roku 2003 zhabaných 551 287 falošných eurobankoviek.

Reakcia na príspevok

RE: deweyho nezmysli
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 09-02-2004 8:32


Jasne, suhlasim, ide len o to, ze nekritizujem EU z nacionalistickych hladisk, skor sa snazim na problem pozerat cez prizmu maleho cloveka.
Pokial ide o Deweyho, tak kazdu chvilu sa Ty zaskvies s kategorickym vyhlasenim, ktore absolutne nemas potvrdene. Vid. "nicaraguijski contras boli teroristi" alebo "priebezny system dochodkoveho zabezpecenia treba udrzat" a tak by sme mohli pokracovat.
Dalsi nezmysel:"Thatcherova ziskala ekonomicke vzdelanie v baste libertarianizmu...". No a Ty si ho ziskal v baste socializmu, o com to vypoveda??? Mozno preto hlasas co hlasas. Ostatne, uz niekolky krat som si vsimol, ze v suvislosti s nazormi, ktore sa daju oznacit ako klasicky liberalizmus pouzivas pojem "libertarian". Sam seba pritom povazujes za "liberala", hoci Tvoje nazory su tazka lavica. To je typicky priklad pre vyznamovy chaos v slovach, za ktory su zodpovedne iste samodestrukcne prejavy nasej civilizacie zname pod suhrnnym oznacenim "lavica".


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group