ISSN 1335-8715

05-02-2004   Juraj Karpiš   EUtópia   verzia pre tlač

Falošné eurá

Počet zhabaných falošných eurobankoviek, či euromincí bol podľa Európskej centrálnej banky (ECB) v uplynulom roku vyšší než v roku 2002. Podľa správy ECB z 22. januára bolo v roku 2003 zhabaných 551 287 falošných eurobankoviek.

Reakcia na príspevok

deweyho nezmysli
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@p.ls
pridané: 07-02-2004 16:29


Jadine nezmysli tu hlasas Ty, Dewey. Co ma udrziavanie cirkevnych zaujmov spolocne napr. s kritikou M. Thatcher voci EU? To ako anglikanska protestantka Thatcherova branila svojim odporom k EU nejake zaujmy katolickej cirkvi??? Sa uz preber zo svojho ruzoveho sna.
To mi pripomina dnesnu debatu s mojim starym otcom, ktory voli SDKU a povedal mi ze EU mi vadi, lebo som vraj nacionalista.
Pritom vobec nekritizujem Uniu z pozicii nacionalizmu, ale skor z pozicii individualizmu. EU najviac svojimi opatreniami poskodzuje nie narody ako celok, ale podnikatelov a jednotlivcov.
A Zolo, co sa Teba tyka, tak sa mylis a uplne zle chapes podstatu konzervativnej kritike Euro-soviet-unie. "Predstavenie" predsa bezi na Zapade uz pol storocia a navyse doverne poznam jeho obsah. A pani, uvidite tu vlnu euroodporu potom, ktora k nam pride za takych par rokov.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group