ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

RE: Celkom dobre
autor: krtko
pridané: 08-10-2005 22:19


Jasne ze definicia bohatych neexistuje. Ja som skor myslel napriemerne majetnych caa 10 mil a viac. Myslim si totiz ze zarobit v cistom a poctivo 10 mil. a viac je velmi tazke ak nie nemozne. Hlavne v pomeroch ake vladnu na Slovensku. Pretoze nie je umenie zarabat na ludoch tym ze im das 6000 (a ak sa ti nepaci mozes ist)sk cistu mzdu ako som mal ja, ale umenie je zarobit a dat zarobit. Tu kde teraz zijeme je to o 180 stupnov ine. Tu si zamestnavatel vazi pracovnika a je to vidiet aj na vyplatnej paske. A to ani nehovorim ze cim dlhsie pre firmu pracujem tym vacsie vyhody ako zamestananec mam. Moj byvaly zamestnavatel mi nebol schopny dat ani stravne listky. Ale hlavne ze sa vozil na 7-sedmickovom bavoraku a staval si vilu za par milionov. Toto totiz nie su majetni podnikatelia ale obycajny uzernici ktori vyuzivaju obrovsku nezamestnanost na Slovensku a na krku maju par trestnych oznameni, ktore vsak nemaju ziadnu vahu vzhladom k vymozitelnosti prava na Slovensku. A teda ja a moja rodina sme radi ze sme prec.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group