ISSN 1335-8715

05-02-2004   Juraj Karpiš   EUtópia   verzia pre tlač

Falošné eurá

Počet zhabaných falošných eurobankoviek, či euromincí bol podľa Európskej centrálnej banky (ECB) v uplynulom roku vyšší než v roku 2002. Podľa správy ECB z 22. januára bolo v roku 2003 zhabaných 551 287 falošných eurobankoviek.

Reakcia na príspevok

RE: Piata kolona
autor: Zolo
pridané: 07-02-2004 3:34


Uspech kazdej krajiny zalezi na sudrznosti. Ze si to aj komunisti uvedomovali nic na tom nemeni. Zrejme tiez studovali dejiny.

Ti co sa neustale stazuju na EU tusim este v poriadnej krajine nezili, alebo taku nenavstivili. Preto ihned opustaju zemegulu s jej praktickymi problemami a ujdu do vysnenych ideologii, kde opozicia nema vstup.

Takzvane socialisticke a byrokraticke maniere EU vydrzime ak sa nam zlepsi zivot. Ak nie, tak ani Thatcherova nam nepomoze.

Je mozne, ze sebaznicenie je v genoch EU. Cim dalej tym sa viac podoba na USA a naopak. Ale pocas nasho zivota k tomu nedojde. A po smrti na tom nezalezi.

Konstruktivna kritika je zdrava vec. Ale kritizovat pred zacatim predstavenia je chore. Priprav sa na to, ze podla vzoru USA budu nekonstruktivni kritici nakopani do riti. Ako amici hutoria "love it or leave it!".


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group