ISSN 1335-8715

05-02-2004   Juraj Karpiš   EUtópia   verzia pre tlač

Falošné eurá

Počet zhabaných falošných eurobankoviek, či euromincí bol podľa Európskej centrálnej banky (ECB) v uplynulom roku vyšší než v roku 2002. Podľa správy ECB z 22. januára bolo v roku 2003 zhabaných 551 287 falošných eurobankoviek.

Reakcia na príspevok

RE: Piata kolona
autor: Lukas Krivosik
e-mail: amilakvari@hotmail.com
pridané: 06-02-2004 19:58


No vynikajuce: "musime sa naucit pracovat v Unii pre spolocny prospech", to je myslienka hodna socialistu. A prave preto sa EU aj nakoniec rozpadne.

Mna predsa nikto nedonuti aby som uznal akesi europske "naddobro", kazdy sleduje svoj vlastny ciel, aj europsky maliari krajsich europskych zajtrajskov ich sleduju a veselo trestaju tych, ktori (ako Polsko) im stoja v ceste.

Aby sme si rozumeli, zakladny rozdiel je v tom, ci si myslime, ze cela spolocnost (v tomto pripade EU) by ako jeden muz mala nasledovat jeden uslachtili ciel, ako to chcu socialisti. Alebo by kazdemu malo byt umoznone, aby sledoval v zivote svoje vlastne ciele.

Zial, dnesna Europa sa ubera smerom k socializmu a pomaly ale iste sa meni na totalitny stat. Ja nechcem ziadne imperium, ja nepotrebujem zivit ziadnu europsku opachu, Slovensku aj Europe najlepsie prospeje ak bude jej obyvatelom proste dovolene sledovat svoje individualne ciele a naplnat svoju predstavu o stastnom slusnom zivote.

Tu nam ale Brusel hadze pod nohy polena a uzurpuje si stale viac moci. No co! Hlavne ze budeme mat jednotnu Europu.

Ked sa 1. januara 93 delilo Ceskoslovensko moji rodicia ten den prekliali. Ja preklinam den, kedy sa staneme sucastou toho totalitneho zvazku.

A ak sme piatou kolonou v ramci EU, nezostava mi nic ine len povedat, ze som nato hrdy. Znicenie takeho kolosu akym je EU je velkolepy ciel. A pre jeho naplnenie netreba dokonca pohnut ani len prstom.

Sebaznicenie je vprogramovane priamo v jej genoch. Otazka je len, ci nas zhnita eurototalitna konstrukcia pod svojimi sutinami nepochova.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group