ISSN 1335-8715

03-02-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Užitoční idioti

Dvadsaťdeväť osobností kultúrneho a spoločenského života vyzvalo Mikuláša Dzurindu a Ivana Šimka, aby boli rozvážni. Táto výzva bratislavskej kaviarne zase raz dokázala, že len jedno je pre krajinu horšie než mizerní politici – mizerná elita.

Reakcia na príspevok

RE: MB vs. FM
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 05-02-2004 13:30


Alex, ja chapem, ze ako funkcionar ODM musis podporovat Butoru, ked ste ho uz podporili:-) Ja si tiez myslim, ze Butora je dobry kandidat, aj FM inak zakladal VPN, az potom neskor odisiel do KDH, navyse jeho zmysel pre humor je dokazom toho ze nie je ziadny fanatik, navyse ma diplomaticke skusenosti z casu ked bol predseda SNR a striedali sa tu osobnosti jedna za druhou, to len tak na okraj.
A bolo by perfektne keby sme si uz mohli dovolit ten luxus a v druhom kole by sme rozhodovali medzi FM a MB, ale urcite si ten luxus nemozeme dovolit v prvom kole. A mna stve prave to, ze cela Butorova kandidatura je jedna velka hra bratislavskej kaviarne, na cele s Kusym a spol.
Inak, nemam rad take tie hratky so slovami, ze "zly" stranicky kandidat, "dobry" obciansky. Co to je ten obciansky kandidat??? To je mozno ten zelezniciar Fogas, ktory kandiduje uz po treti krat a cisto na vlastnu past. Ale Butoru "vyzvala" kandidovat skupina intelektualov a ak boli vopred dohodnuti na tomto divadle tak je to este horsie ako ked ku kandidature niekoho dokope jeho strana. Ak ma byt kriteriom "obcianskost" tak to mozeme rovno volit Schukiho, aj on je obciansky kandidat. Aky je rozdiel medzi formou Rudiho kandidatury a Butorovej? Oboch vyzvali kandidovat tie ich osobnosti. Butorove osobnosti maju len zvucnejsie mena.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group