ISSN 1335-8715

03-02-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Užitoční idioti

Dvadsaťdeväť osobností kultúrneho a spoločenského života vyzvalo Mikuláša Dzurindu a Ivana Šimka, aby boli rozvážni. Táto výzva bratislavskej kaviarne zase raz dokázala, že len jedno je pre krajinu horšie než mizerní politici – mizerná elita.

Reakcia na príspevok

RE: Prezident
autor: tomas
e-mail: tomassamel@pobox.sk
pridané: 05-02-2004 1:19


Ferko Miklosko je sice sympaticky clovek, neuplatny politik a bojovnik proti komunizmu, ale volit by som ho nesiel z jedineho dovodu: pravdepodobne by robil to iste co Schuster a suploval by druhu komoru parlamentu, tj vracal by zakony, ktore sa mu prave nepozdavaju (napr. interrupcie, registrovane partnerstva, antidiskriminacny zakon...).
Butora zatial vyznieva najrozumnejsie: nestrannik, diplomaticke skusenosti, intelektual. Bohuzial, absolutne nezvolitelny.
Ako riesenie nam teda ostava Kukan, ktory ma siroku diplomaticku prax a pravdepodobne by aj vedel, co si ako taky prezident moze dovolit. Dokonca ani nebol namoceny v najhorsich skandaloch SDKU. Ked sa vsak clovek pozrie na sucasne pociny jeho strany, prejde ho chut zverit svoj hlas cloveku z tahkehoto prostredia...
Ach, aky som rad, ze tuto dilemu este nemusim riesit...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group