ISSN 1335-8715

03-02-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Užitoční idioti

Dvadsaťdeväť osobností kultúrneho a spoločenského života vyzvalo Mikuláša Dzurindu a Ivana Šimka, aby boli rozvážni. Táto výzva bratislavskej kaviarne zase raz dokázala, že len jedno je pre krajinu horšie než mizerní politici – mizerná elita.

Reakcia na príspevok

Prezident
autor: Peter Botev
pridané: 04-02-2004 13:37


"Je zaujímavé, že po Bútorovi ako kandidátovi na prezidenta nebol nijaký dopyt, do tejto polohy ho začal pretláčať vlastne až denník SME. Vznikol „výbor osobností“, ktorý akože vyzval bývalého veľvyslanca, aby prijal kandidatúru. Hlavná vec, že letáky, plagáty aj internetová stránka „za dobrého prezidenta“ boli už pripravené. Ak som aj o Bútorovi uvažoval ako o možnom kandidátovi, tak mediálne hry okolo neho ma dokonale znechutili."

Co je podla mna viac zaujimave,ze ludia na Slovensku nevytvaraju dopyt po takych kandidatoch ako je Butora,ale beru to co im naserviruju politicke strany. Prezident by mal byt nadstranicky a to ani jeden z politicky nominovanych kandidatov nesplna. Nesplna to ani Frantisek Miklosko. Aj tak to nic nezmeni na fakte,ze obcania Slovenska sa budu musiet(zas a znova) rozhodnut medzi mensim a vacsim zlom.Pretoze z momentalnych preferencii to vyzera tak,ze prezident bude niekto z tria Meciar,Schuster,Kukan.
A ked k tomu pripocitam,ze v den volby prezidenta bude aj referendum o zvrhnuti tejto vlady,nemam naozaj ani najmensiu chut zucastnit sa na takejto akcii.
Podla mna najhorsie co by sa mohlo stat je Schuster ako prezident a Fico ako premier.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group