ISSN 1335-8715

03-02-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Užitoční idioti

Dvadsaťdeväť osobností kultúrneho a spoločenského života vyzvalo Mikuláša Dzurindu a Ivana Šimka, aby boli rozvážni. Táto výzva bratislavskej kaviarne zase raz dokázala, že len jedno je pre krajinu horšie než mizerní politici – mizerná elita.

Reakcia na príspevok

MB vs. FM
autor: Alexander Botev
pridané: 03-02-2004 23:28


Mily Lukas,
co sa tyka Mikloska vs. Butoru, tak maju viac veci spolocnych, ako rozdielnych. Butora je tiez katolik (+ jeho zena je vnuckou evanjelickeho farara), komunisticky rezim ho takisto potlacal (ked ako sociolog mohol robit len asistenta v liecebni) a bol zakladatel VPN, hoci do ziadnej strany nikdy nevstupil. Pre SR urobil v USA (navacsej a najbohatsej ekonomike sveta) viac ako vsetci nasi politici dokopy.

A ak uz sme sa dostali tak daleko, ze jedneho dobreho kandidata (z dvoch!!!) zatratime len preto, ze celkom dobre nezvladol zaciatok kampane, potom co povedat na ovela necestnejsich ludi a manipulatorov - Kukana, Meciara, Schustera, Gasporovica.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group