ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

Celkom dobre
autor: krtko
pridané: 04-10-2005 22:31


V celku suhlasim s clankom az na jednu pasaz kde autor tvrdi ze dnesni bohati podnikatelia si to zarobili svojou pracou. Tu vidno ze autor je len gymnazista a nema este zivotne skusenosti. Cest vsetkym ktori si svoje majetky nadobudli poctivo, ale dovolim si tvrdit ze tych je mensina. Vsak nech mi niekto vysvetli ako mohol Rezes zarobit miliardu za par rokov. To je do neba volajuca loz. Na zapade si rodinne firmy buduju zisk a bohatstvo po generacie len na Slovensku sa da zarobit miliarda za par rokov. A takych kvazi podnikatelov je tu kopa. Dolezite je iba aby mal spravne stranicke tricko, alebo aby vyuzil diery v legislative a hned je z neho bohaty podnikatel. Bohuzial za to moze system a ludia ktori na Slovensku ziju. Je mi smutno z toho aky nevyspely narod sme.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group