ISSN 1335-8715

01-10-2005   Martin Hanus   Ideológia   verzia pre tlač

Pár slov k Hoppemu

Text Hansa-Hermanna Hoppeho sa čítal napodiv dobre, hoci niektoré povinné libertariánske jazdy – keď Misesa citujú ako komunisti Marxa - bolo treba pretrpieť. Najvýstižnejšia je pasáž, keď si podáva svet zachraňujúcich neokonzervatívcov, ktorí vztýčili vlajku boja za globálnu demokraciu, kým reálne starosti vlastnej krajiny tak idú na vedľajšiu koľaj.

Reakcia na príspevok

RE
autor: Peto
pridané: 04-10-2005 12:14


Akekolvek dane , cla ci ine prispevky niekomu kto tvrdi ze vie ON je ten kto vie lepsie pouzit moje peniaze su nezmyslom a starocnym o***bom na ludstve. Ti co mali moznost sa pricinit sa na vzniku takychto procedur, vedia preco.
Tento stav samozrejme vyhovuje tym co ten stav maju moznost zmenit, a preto denno denne hlasne vytrubuju do akej katastrofy by sme sa zrutili keby sme poslusne neodvadzali prislusne poplatky. Rovanko ako su "nesmierne potrebne" OSN a dalsich 10000 inych )(nehovorim o nestatnych) medzinarodnych organizacii na rozvijanie "praitelskych" vztahov a udrziavanie mieru. Skor sa divim, ze este stale mnozstvo ludi veri takemuto balamuteniu, a tvariac sa pri tom nesmierne inteligentne a nadcasove planuju reformy tychto "systemov" ,reformy dani , reformu OSN a stovky dalsich veci neriesiacich jadro veci - a to zvratenost existencie akychkolvek takychto systemov


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group