ISSN 1335-8715

01-10-2005   Martin Hanus   Ideológia   verzia pre tlač

Pár slov k Hoppemu

Text Hansa-Hermanna Hoppeho sa čítal napodiv dobre, hoci niektoré povinné libertariánske jazdy – keď Misesa citujú ako komunisti Marxa - bolo treba pretrpieť. Najvýstižnejšia je pasáž, keď si podáva svet zachraňujúcich neokonzervatívcov, ktorí vztýčili vlajku boja za globálnu demokraciu, kým reálne starosti vlastnej krajiny tak idú na vedľajšiu koľaj.

Reakcia na príspevok

RE: trosku inak
autor: Zolo
pridané: 03-10-2005 16:46


Martin, vsak stat poistuje tych, ktori zarabaju sedem tisic. Bez statu, by plat sedem tisic nemohol existovat. Aspon nie v dnesnej podobe a v dnesnom obsadeni vlady.

Co sa tyka Tvojich osobnych financii... nestaci, ze mas rezervy na niekolko rokov dnes. Existuje totiz 50% pravdepodobnosti, ze na starobu mozes byt nevladny desatrocia. Co ti smozrejme neprajem, ale nezabudni, ze je financne menej narocne vyhodit kopytka nasledkom vypadnuteho kvetinacaa z balkona. Preco sa nad tym Slovaci netrapia? Uhadol si, kvoli statu.

Preco to netrapi firmu VW? Uhadol si. Nemusia sa o to starat. Stat sa o to postara. Oni radsej vyrabaju auta platia dane... az im danove prazdniny vyprsia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group