ISSN 1335-8715

01-10-2005   Martin Hanus   Ideológia   verzia pre tlač

Pár slov k Hoppemu

Text Hansa-Hermanna Hoppeho sa čítal napodiv dobre, hoci niektoré povinné libertariánske jazdy – keď Misesa citujú ako komunisti Marxa - bolo treba pretrpieť. Najvýstižnejšia je pasáž, keď si podáva svet zachraňujúcich neokonzervatívcov, ktorí vztýčili vlajku boja za globálnu demokraciu, kým reálne starosti vlastnej krajiny tak idú na vedľajšiu koľaj.

Reakcia na príspevok

L.Krivosik :
autor: LIBERTARIAN
pridané: 03-10-2005 13:53


" Co sa tyka toho typka, co vravi, ze konzervativci su socialisti, tak to iste mozu povedat konzervativci o libertarianoch a tiez maju argumenty na podlozenie tohto tvrdenia. Mozno este lepsie. Takze bol by som nerad, keby debata sklzla do tejto roviny. "

- Naozaj si myslis, ze LIBERTARIANI su SOCIALISTI ???
A ako moze byt socialistom clovek, ktory odmieta existenciu STATU, statneho prerozdelovania, alebo je iba za MINIMALNY stat ? Ved tieto zasady ty sam uznavas - podla tvojich clankov ! A nikdy by som ta neoznacil za socialistu, hoci vyznavas konzervativizmus ( a veru k. su CASTO aj socialisti).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group