ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

dôveruj, ale preveruj
autor: Raze
e-mail: maroskom@centrum.sk
pridané: 30-09-2005 16:07


Neviem, na základe akých skutočností veríš tomu, čo si napísal. Máš osobnú skúsenosť s niečím podobným? Alebo si čítal "Plus sedem dní", "Nový čas" a podobné plátky. Netvrdím, že sa podobné prípady nestávajú, ale podľa mojich skúseností, sú Tebou uvádzané odhady RK neskutočnou hlúposťou. A to som použil nesmierne jemné hodnotenie. Faktom je, že homosexualita patrí medzi dominantné témy dnešných dní. Myslím si však, že prehnane vysoké čísla vypovedajúce o homosexualite kňazov sú reakciou na odpor Cirkvi proti homosexuálnym partnerstvám. Možno sa pohybujem vo veľmi zvláštnych kruhoch, a bežný slovák má inú skúsenosť, ale ja som vo svojom živote stretol iba dve slovenské lesbičky a jedného talianskeho gaya. A poznám osobne minimálne 150 kňazov, ani jeden z nich nie je homosexuál, a ani jeden nezneužíva deti.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group