ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

RE: Je to zlozite
autor: Tomas Cunik
e-mail: tomocici@centrum.sk
webstránka: http://www.skifreestyle.sk
pridané: 29-09-2005 22:12


Ku II. Ja sa na svet POZERAM ich ocami. Ale mam pocit, ze oni ani len netusia, ze bolo ukradnutych 500 miliard. A ked hej, tak si to nespajaju s Meciarom a jeho garniturou, ale so samotnym principom privatizacie.

K tym ostatnym skolam. Mne osobne by to bolo jedno. Okrem toho, ake cele Slovensko povstalo ? Tych 30% Smeru, 15% HZDS, 20% ostatnych (KSS, SNS, HZD)a mozno aj niektori volici dnesnej koalicie. Tak ako sa povstalo proti maturitam a platenemu skolstvu a neviem kvoli comu este. Mne je mimochodom tato velka vacsina ludi barometrom s takmer 100% ucinnostou. Ked je Slovensko proti, ja som za :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group