ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

Den ceskoslovenske televize
autor: jednokto
pridané: 29-09-2005 13:47


CT mala pred casom Den ceskoslovenske televize - konferencia ludovych milicii, rozhovor s Mohoritom po zjaszde SZM, priovor Pitru, dokument o ludoch, ktori si hovoria :nezavisli: a podobne.


toto by mali pustat v skolach kazdy den - plus dokumenty o realnom socializme, o tych prazdnych hakoch v masiarstvach, o poradovnikoch na auta, o radach na hajzelpapier, o sposobe kadroveho prijmania na vysoke skoly (proletari mali viac bodov, lebo povod bol casto viac ako rozum) a podobne, o pohranicnikoch a mrtvolach medzi ostnatymi drotmi a v Dunaji pri Devine, o sposobe vycestovavania do zahranicia, o koncentrakovom systeme autobusovyhc zajazdov, kde furt jeden kovany bolsevik strazil druhych, aby sa mu nerozutekali, o zabavenych majetkoch a perzekucii rodiny "zakopeckara", ale aj o ekonomickych aspektoch vitazneho februara a o obrovskych hodnotach, ktore boli sprivatizovane a nasledne roztopene do prazdna, o menovej reforme, ktoru vecer predtym prezident v radiu dementoval atd atd atd

takto im otvorit oci...keby som nebol liberal, tak by som im tie veci premietal ako typkoch v Mechanickom pomaranci :), ale v tomto mozno helfnu konzervativci, ktori by mozno az take zabrany nemali :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group