ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

Cierna logika
autor: PeterS
pridané: 29-09-2005 8:41


Mladych ohrozuje cervena ale i cierna logika:

The larger than usual headline of the Philadelphia Inquirer last Thursday read, "An Immoral Cover-up." A grand jury indicted the Philadelphia archdiocese in a 418-page report detailing rampant pedophilia and sexual abuse as well as decades of well planned, sinister cover-up orchestrated by two Philadelphia cardinals, (the late) John Krol and (recently retired) Anthony Bevilacqua. Krol was and Bevilacqua is an outspoken critic of homosexuality and civil rights for gay and lesbian Americans.

Here are just a few of the documented examples of what predator priests did under the protection of Krol and Bevilacqua:

An 11-year-old girl was repeatedly raped by a priest who took her for an abortion when she became pregnant.

A fifth grader was molested by a priest inside a confessional.

A teenage girl was groped by a priest while she lay immobilized in traction in a hospital room.

A priest offered money to boys in exchange for sadomasochistic acts of bondage and wrote a letter asking a boy to make him his “slave.” The priest remains in ministry.

A sadistic priest enjoyed having children play the roles of Jesus and other biblical characters in parish Passion plays. He made them disrobe and whip each other until they had cuts, bruises and welts.

A priest falsely told a 12-year-old boy his mother knew of the assaults and consented to the rape of her son.

Teraz je otazkou, upozorni skola na to ziakov, aby si dali pozor? Asi nie, rovnako ako neupozorni na nebezpecenstvo cervenej logiky. A to podla odhadov RK pri prilezitosti toho precistenia kandidatov na vstup by malo byt medzi knazmi 10% - 60% homosexualov. Typujem, ze uvedene rozpetie je zvolene tak, aby ukazalo, ze su lepsie i horsie staty, s vecsim, ci mensim objemom homosexualnych sluziacich.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group