ISSN 1335-8715

27-09-2005   Tomáš Cuník   Komentáre   verzia pre tlač

Červená logika a paradoxy v názoroch mladých

Platené školstvo a zdravotníctvo, vojny a jadrové zbrane, USA a NATO, podnikatelia a privatizácia. Totálny nesúhlas, odmietanie, okná v pamäti alebo úplne chýbajúce poznatky z histórie, ekonomiky či absolútne zvrátená predstava o takej primitívnej veci, akou je sloboda. Kto za to môže a dá sa s tým niečo robiť?

Reakcia na príspevok

skolstvo
autor: june
pridané: 28-09-2005 20:05


myslim, ze je to dobry clanok, obvinovat ho z "vymyteho mozgu" v prospech USA je uz klasika a typicky ziadne protiargumenty... uplne o nicom reakcia.
trochu len pochybujem o tom, ze statne skolstvo nemoze mat ziadne pozitiva, v principe velmi nerozumiem, preco by tu nemohli ucit normalni ucitelia a studovat studenti so zapajanim rozumu a triezveho usudku, s poznavanim skutocnych faktov.. hoci viem, ze je to veelmi zriedkavy jav - nie je to v tom, ze je proste malo mladych, "nekomunistickych" ucitelov? mozno len potrebuju sa viac presadit, co je ale samozrejme velmi tazke.. inac slusny clanok


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group