ISSN 1335-8715

20-09-2005   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

POHĽAD DO PLYTČÍN SLOVÁKOVEJ DUŠE

Na Slovensku existuje voličská väčšina, ktorá sa dá označiť ako nacionálno-socialistická. Aký je jej pôvod, myšlienkové vzorce a následky jej existencie pre Slovensko? A ako túto väčšinu eliminovať? Ide o neskrátenú verziu článku, ktorý vyšiel v časopise .týždeň.

Reakcia na príspevok

RE: Naivne argumenty :
autor: Dewey
pridané: 27-09-2005 20:07


SLS...normalna...demokraticka...tie myslienky tam nevznikli zo dna na den a aj ludia v strane existovali a posobili aj predtym. Antisemitizmus neprisiel ani z hora a ani zdola, bol hore aj dole, bol sucastou citenia mnohych.
Ta stranka strany nemala vela priestoru v podmienkach demokracie, aj ked urcite netreba tiez romantizovat, predvojnoveho ceskoslovenska.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2026 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group