ISSN 1335-8715

04-10-2010   Andrej Fandák   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Na Cigánsku nôtu

Rómovia ako etnikum neustále pútajú pozornosť médií. Dá sa povedať, že v každej krajine, kde sa objaví nadkritické množstvo Rómov, sa časom stanú mediálnou témou. Keď na slovenskom spravodajskom portále spomenieme Rómov v titulke nejakého článku, tak šanca prepracovat sa v rebríčkoch čitatelnosti na popredné miesta je vysoká, aj v prípade nízkej kvality samotného textu. A to nehovoriac o diskusiách pod článkom, ktoré musia byť častokrát zrušené, lebo emócie prekročia publikovateľnú hranicu.

Reakcia na príspevok

RE: socialny stat - antikrist
autor: recina
e-mail: recina@zoznam.sk
pridané: 24-08-2011 9:35


nie je spravne ani to ze ciganskym detom za dobre znamky priplacaju rodicom -vela krat sme poculi ci citali ako cigani napadaju ucitelov-toto je dovod !!a velmi kriciaci -nie ze maju tisic veci od statu ci obci zadarmo co majoritnemu obyvatelstvu sa moze len snivat!!
Je tu na obzore aj mentalita ciganov -ja sa pamatameste za sociku nasi ucitelia z dediny chodili ucit ciganov citat a pisat -spreadzla ich zandar na motorke -uč.isli na bycikloch -po chvíli uc utekali na bycikloch a zandar za nimi -oni to jednoducho nechcu im taky zivot vyhovuje 500 rokov ich nikto nic nenaucil -Je tisic prikladou ktore niam nevedú-myslim ze eu ich cvicí ako 5 kolonu na slovensku spolocne madarmi!!Clovek by naozaj bol hlupy aby veril tomu co sa píše!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group