ISSN 1335-8715

04-10-2010   Andrej Fandák   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Na Cigánsku nôtu

Rómovia ako etnikum neustále pútajú pozornosť médií. Dá sa povedať, že v každej krajine, kde sa objaví nadkritické množstvo Rómov, sa časom stanú mediálnou témou. Keď na slovenskom spravodajskom portále spomenieme Rómov v titulke nejakého článku, tak šanca prepracovat sa v rebríčkoch čitatelnosti na popredné miesta je vysoká, aj v prípade nízkej kvality samotného textu. A to nehovoriac o diskusiách pod článkom, ktoré musia byť častokrát zrušené, lebo emócie prekročia publikovateľnú hranicu.

Reakcia na príspevok

RE: socialny stat - antikrist
autor: recina
e-mail: recina@zoznam.sk
pridané: 24-08-2011 9:24


myslim ,ze sa tu zabudlo na to ze cigani robit nechcu-uz len pri pomyslení ze sa pride ponuknut mladym ludom na pomocne stavebne prace pri stavbe domu a pyta si na hod -50E tak tu je ta politika -ze robit nebudu nikdy a nikdy nerobili -nehovorite tu o anonymnom pristahovani 100 000 ciganov z vychodneho bloku vid socialna politika -po novembri 1989 sa nemuseli preukazovat papierom ba dokonca ani obciankou ze tu zili a pracovali -je smutne ze eu tlacila na slovakov aby to nepozadovali .Vyroky typu nemam davky nemam na mobil?? Ziju si pomerne dobre verte ze hej zabudli ste na podomove obchody ktore stale prevadzaju -vlada nevidala zakaz pre tento druch smeliny! Maly ciganpovieked vyrastiem budem vykradat chatky robí to aj moj otec najviac sa zaujimaju o pvolanie nezmestnany -vidia to u rodicov a konstatuju ze sa maju dobre-

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group