ISSN 1335-8715

12-02-2011   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo už demokracia nie je cool?

Je málo spoločenských zriadení, ktoré sú tak spochybňované ako demokracia. A pri tom demokracia ako spôsob spravovania spoločnosti momentálne valcuje všetko navôkol. Aj režimy, ktoré ako demokratické nemôžeme v žiadnom prípade charakterizovať, si to netrúfnu prezentovať navonok a vymýšľajú všeliaké eufemizmy s prívlastkami.

Reakcia na príspevok

RE: Je to tak
autor: Alfonz
pridané: 01-03-2011 18:29


No ja neviem. Ze je ako srandista ? Ale myslel to smrtelne vazne a nebolo to uplne mimo. A kazdopadne - teda aspon podla mna - obmedzenie elektoratu ma svoje opravnenie a zmysel. Aj ked mi je jasne, ze v lavicovom alebo lavicovo tolerantnom prostredi je nepriechodne a hodne iba vysmechu a opovrhnutia.
A aj ked viem, ze je to nefer, ale ta predstava ze vsetkych tych pakov, co si myslia, ze Ficovym cielom je ochranit socialne slabsich, ze Slota je ten spravny Slovak co nas neda zakernym Madarom a inym zlovestnym cudzincom, ze Meciar je ten nas nadsamec s tou spravnou zmesou agresivneho chrapunstva a chlapactva - nepripustia k urnam. Nema to nieco di seba ? Len tak o tom chvilu
snivat


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group