ISSN 1335-8715

12-02-2011   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Prečo už demokracia nie je cool?

Je málo spoločenských zriadení, ktoré sú tak spochybňované ako demokracia. A pri tom demokracia ako spôsob spravovania spoločnosti momentálne valcuje všetko navôkol. Aj režimy, ktoré ako demokratické nemôžeme v žiadnom prípade charakterizovať, si to netrúfnu prezentovať navonok a vymýšľajú všeliaké eufemizmy s prívlastkami.

Reakcia na príspevok

nedemokracia v KI a v OKS
autor: matus stefanovic
e-mail: hanalukas@seznam.cz
pridané: 13-02-2011 17:58


pisem to sem a inde nebudem. ale mam za to, ze mate ku Konzervativ. institutu a ku OKS pomerne blizko. povazujem za absurdne a chybne, ze Konzervativny institut selektivne pozyva ludi na svoje podujatia. teraz o Reaganovi.. moju prihlasku zrusil. chcel som sa akcie so zaujmom zucastnit. tu sa nejedna o politicke tricko alebo nazor ale o historiu politiky. Pisal som Osuskemu , neozval sa. Povazujem taketo jednanie za nedemokraticke a neslusne. OKS a KI hovoria, ze su ti "slusni". mam o tom dost pochyby.. taketo odsuvanie, ostrakizacia nikdy nikde neviedlo.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group