ISSN 1335-8715

12-11-2010   Martin Pener   Rôzne   verzia pre tlač

Martin Pener - kandidát Prievozu v komunálnych voľbách 2010

O priazeň voličov som sa po prvý raz uchádzal v komunálnych voľbách 2006. Vtedy som získal 1807 hlasov. Počet hlasov poslancov, ktorí boli zvolení v našom volebnom obvode, sa pohyboval od 1850 do 2182 hlasov. Na to, že som v Ružinove nevychodil základnú školu (veď koho iného osloviť s prosbou „voľte ma“ ako prvého, ak nie spolužiakov zo základnej školy a rodinu) pokladám miesto prvého náhradníka vtedajšieho volebného obvodu za veľmi dobrý výsledok.

Reakcia na príspevok

k Ruzinovu
autor: matus stefanovic
e-mail: hanalukas@seznam.cz
pridané: 15-11-2010 18:37


cau, tusim sa pozname este zo starych cias, z ODM. no, myslim, ze Ruzinov sa velmi nezmeni, ani po zmene garnitury- pripadnej. kazda stvrt ma svoje specifika. Trnavka je taka aka je.. nedostatok obchodov, socialna vybavenost, smog a popolcek. co ma na Ruzinove najviac fascinovalo pri volbach, ked som tam byval, viacraz som bol volebnej komisii- bolo to ako neskutocne liknavo a pomaly sa zapracovavali volebne vysledky na Miestnom urade. to bolo neskutocne... pri volbach r. 1998 sme koncili v Novom meste na Junackej okolo tretej rano. Pri volbach v r.2006 sme koncili v komisii na Trnavke o pol siestej rano !!! cista katastrofa. vtedy tam bol Kubovic. ak by sa podarilo do buducnosti len toto- t. zn. schopnejsi personal na Urade, tak by to bol uspech. tak to skus. vela zdaru. a este- som rad, ze prave v Ruzinove nebyvam.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group