ISSN 1335-8715

04-10-2010   Andrej Fandák   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Na Cigánsku nôtu

Rómovia ako etnikum neustále pútajú pozornosť médií. Dá sa povedať, že v každej krajine, kde sa objaví nadkritické množstvo Rómov, sa časom stanú mediálnou témou. Keď na slovenskom spravodajskom portále spomenieme Rómov v titulke nejakého článku, tak šanca prepracovat sa v rebríčkoch čitatelnosti na popredné miesta je vysoká, aj v prípade nízkej kvality samotného textu. A to nehovoriac o diskusiách pod článkom, ktoré musia byť častokrát zrušené, lebo emócie prekročia publikovateľnú hranicu.

Reakcia na príspevok

RE: socialny stat - antikrist
autor: brekeke
pridané: 15-10-2010 13:35


lubovolny dochodca-milion ti povie, ze fico sa onho postaral, lebo zvysoval dochodky a dal im trinasty dochodok atd. nevidim prilis, kam mieris.

myslim, ze motivacii ist do armady je dost - dobry plat, stabilne zamestanie, spolocenska prestiz (aspon v chudobnejsich regionoch; kamarat zo spisa mi raz rozpraval, ako to u nich funugje. policajt a vojak su respektovane povolania). o lojalitu by som sa prilis nebal, na to ma (snad aj nasa) armada svoje mechanizmy. a ak by boli neskor odveleni kamsi do afganistanu, nejaka rebelia by bola vylucena.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group