ISSN 1335-8715

04-10-2010   Andrej Fandák   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Na Cigánsku nôtu

Rómovia ako etnikum neustále pútajú pozornosť médií. Dá sa povedať, že v každej krajine, kde sa objaví nadkritické množstvo Rómov, sa časom stanú mediálnou témou. Keď na slovenskom spravodajskom portále spomenieme Rómov v titulke nejakého článku, tak šanca prepracovat sa v rebríčkoch čitatelnosti na popredné miesta je vysoká, aj v prípade nízkej kvality samotného textu. A to nehovoriac o diskusiách pod článkom, ktoré musia byť častokrát zrušené, lebo emócie prekročia publikovateľnú hranicu.

Reakcia na príspevok

RE: socialny stat - antikrist
autor: brekeke
pridané: 06-10-2010 21:16


dost mi unika, aky vyznam ma venovat sa len dvom momentom, ked vacsi obraz absentuje. to je ako povedat, ze fico sa dobre postaral o dochodcov a ignorovat zvysok jeho politiky.

a co sa rieseni problemu tyka, mne sa onehda velmi pacil palkov navrh verbovat romov do armady. dostali by stabilne, dobre platene a relativne prestizne zamestnanie na niekolko rokov, a boli by nuteni prisposobit sa spolocenskym normam. tu vidim ovela vacsi potencial ako v snahe presvedcit romov aby pracovali za mzdu, z ktorej ani nevyziju, nehovoriac o radikalnych zmenach, ktore by tento krok priniesol.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group