ISSN 1335-8715

04-10-2010   Andrej Fandák   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Na Cigánsku nôtu

Rómovia ako etnikum neustále pútajú pozornosť médií. Dá sa povedať, že v každej krajine, kde sa objaví nadkritické množstvo Rómov, sa časom stanú mediálnou témou. Keď na slovenskom spravodajskom portále spomenieme Rómov v titulke nejakého článku, tak šanca prepracovat sa v rebríčkoch čitatelnosti na popredné miesta je vysoká, aj v prípade nízkej kvality samotného textu. A to nehovoriac o diskusiách pod článkom, ktoré musia byť častokrát zrušené, lebo emócie prekročia publikovateľnú hranicu.

Reakcia na príspevok

RE: socialny stat - antikrist
autor: dafyduck
pridané: 05-10-2010 15:26


clanok nebol mysleny, tak ze 'vsetko co romovia potrebuju', sak je tam vyslovne napisene, ze chcem vypichnut len dve veci z celej debaty.

1. je velmi malo ludi, ktori pracuju iba za minimalnu mzdu, rovnako by bolo aj velmi malo ludi co by po jej zruseni pracovalo za mzdu nizsiu ako minimalna, pretoze by sa casom prepracovali k vyssej mzde. taketo nizke ohodnotenia su iba vstupna stanica na trh prace, v urcitom momente by ju poberalo iba malo ludi, ale mnozstvo ludi by nou preslo.
2. chcel som poukazat nato, ze predsudky su konstanta, s ktorou sa neda nic robit, proste tu su a su integralnou sucatsou nasej osobnosti.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group