ISSN 1335-8715

17-06-2010   Michal Drotován   Komentáre   verzia pre tlač

Voľby 2010 – správa o stave spoločnosti

Ak som pred štyrmi rokmi na tomto mieste hovoril o možnej alternatíve (v období krátko po voľbách do NR SR 2006) Smer-HZDS-SNS ako o extréme a lúzokracii, tentokrát v prípade črtajúcej sa koalície SDKÚ-DS-SaS-KDH-Most-Híd môžem povedať ako o nádeji pre Slovensko. Ta nádej sa zvyšuje pri pomyslení na skutočnosť, že prvýkrát od obdobia, keď zostavoval vládu Klement Gottwald (teda od roku 1946), môže vzniknúť kabinet bez komunistov resp. bývalých komunistov.

Reakcia na príspevok

RE: Bývalých komunistov?
autor: Rogue Keeper
pridané: 18-06-2010 14:50


Nová pravicová degenerácia by sa mohla v antikomunistických čistkách poučiť od Čechov - ex-súdruh Klaus, takto ikona ekonomického neoklasicizmu, je ctihodným pánom prezidentom, kladeným za vzor dokonca aj šéfredaktorom tohto vysoko intelektuálneho webzínu. Určite aj medzi jeho čitateľmi a prispievateľmi sa nájdu nejakí exkomunisti.

Ale nakoniec, ani Mikuláš Dzurinda nevidel žiadny problém v kandidatúre Kukana v prezidentkých voľbách.

Pravica v Česku aj na Slovensku je presiaknutá kryptokomunistami a prevracačmi kabátov, akurát ich veľmi nevytŕča verejnosti na oči. ;)

Súboj pravice s komunizmom je súbojom pravice so sebou samou a jej neželanými externalitami. Nemusí klamať samú seba a tváriť sa, že tomu tak nie je.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group