ISSN 1335-8715

17-06-2010   Michal Drotován   Komentáre   verzia pre tlač

Voľby 2010 – správa o stave spoločnosti

Ak som pred štyrmi rokmi na tomto mieste hovoril o možnej alternatíve (v období krátko po voľbách do NR SR 2006) Smer-HZDS-SNS ako o extréme a lúzokracii, tentokrát v prípade črtajúcej sa koalície SDKÚ-DS-SaS-KDH-Most-Híd môžem povedať ako o nádeji pre Slovensko. Ta nádej sa zvyšuje pri pomyslení na skutočnosť, že prvýkrát od obdobia, keď zostavoval vládu Klement Gottwald (teda od roku 1946), môže vzniknúť kabinet bez komunistov resp. bývalých komunistov.

Reakcia na príspevok

prekvapenie
autor: Marian Janos (Maros)
webstránka: http://marianjanos.blog.sme.sk
pridané: 17-06-2010 19:49


je prekvapujuce, ze tolko ludi volilo SaS. Zjavne si ani Smer dobre nespocital, ci ich dokaze oslabit tym, ze sa oprie do ich liberalnych tem. Slovensko sa meni, tym padom sa zmenil aj moj nazor na SDKU. Nie SDKU ma zaniknut ako mackopes, ale KDH postupne zanikne a usadi sa ako platforma v SDKU. Podla prieskumov mali po Meciarovi druhych najstarsich volicov (babky), postupne sa teda budu scvrkavat (uz teraz idu dolu).
-
Mimochodom ak je pravda, ze Smer ponukol KDH tak vela, znamenalo by to ze ma velky strach. Mozno zanechal po sebe este vacsiu spinu ako sa na prvy pohlad zdalo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group