ISSN 1335-8715

28-01-2010   Martin Vančo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Je slovenský volič pravicový alebo ľavicový?

V každej mladej demokracii trvá voličom nejaký čas, kým sa identifikujú s určitou politickou ideológiou a začnú ňou podmieňovať svoju voľbu. Životnosť politickej strany závisí na tom, či sa s jej identitou dokáže stotožniť dostatočný počet voličov. Dokázal sa po dvadsiatich rokoch existencie demokracie na Slovensku slovenský volič viac stotožniť s pravicovou alebo ľavicovou ideológiou?

Reakcia na príspevok

RE: Ale si si dal vlastny gol !
autor: štúrovec
pridané: 07-02-2010 13:58


Viac studovat a menej ideologizovat. Lebo potom vyzeras skor ako pravoverny komunista, alebo pravoverny katolik, ale rozhodne nie ako vraj puncovany a mudry praviciar, ktory vraj rozmysla a nemiluje propagandu.

Myslim, ze sa uz dostatocne dokazalo, ze velka cast toho, co sa vycitalo Srbom ohladne Kosova, bola vymyslena propaganda. Nehovoriac o tom, ze obe kumpanie mali toho narovasi dost. Akurat Srbi boli vo vacsine, tak aj zlocinov mali viac, ale nie tak vela, ako sa o tom pisalo. Hlavne tie statisicove masove hroby, ze mudry praviciar. A tie dristy o ich vrazdeni vsetkych dokokola si nechaj na nejaky bolsevicky klub sudruhov meditujucich o dobre VOSR pre rusku spolocnost.

Som jednoznacne za pochytanie vsetkych vojnovych zlocincov z juhoslovanskych vojen. VSETKYCH. Toho sa ale nedockame, kedze zapad sa jednoznacne postavil proti Srbom ako zlocincom a za ich protivnikov zlocincov, akoze za tych, co im bolo ublizene.

Irak a Taliban??? Irak a Al-Kajda? A to mas z akych rozpravok? Z akeho UV?
Alebo snad Afganistan, Taliban, Al-Kajda a 11.september? A to uz bol nejaky sud? Nejake dokazy? Azda to zrutenie dvojiciek ako domcek z karat? Azda to zmiznute lietadlo v Pentagone? Azda ten neporuseny pas z padnuteho mrakodrapu a z vybuchnuteho lietadla? Azda tie propagandisticke dristy neotrockistov okolo Busha a spol.?
Ako Taliban, tak Al-Kajda su hnusne organizacie. Ale v zlocinoch maju stale co dohanat SSA. Nehovoriac o tom, ze mnohi z veducich predstavitelov tychto organizacii, vratane Sadama Husajna, su odchovanci CIA. A myslim, ze obaja pozname nepisane heslo CIA:
"RAZ V CIA, NAVZDY V CIA. V CIA CLOVEK NIKDY NEKONCI. AK HO RAZ CAPNU, TAK JE TO NA DOZIVOTIE."
Bez tychto fasistickych vojen, by bolo velke mnozstvo ludi zivych. A preto je maximalne pokrytecke sa hrat na moralizatora jedeneho zabijania, a potom to druhe rovnake, podporovat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group