ISSN 1335-8715

28-01-2010   Martin Vančo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Je slovenský volič pravicový alebo ľavicový?

V každej mladej demokracii trvá voličom nejaký čas, kým sa identifikujú s určitou politickou ideológiou a začnú ňou podmieňovať svoju voľbu. Životnosť politickej strany závisí na tom, či sa s jej identitou dokáže stotožniť dostatočný počet voličov. Dokázal sa po dvadsiatich rokoch existencie demokracie na Slovensku slovenský volič viac stotožniť s pravicovou alebo ľavicovou ideológiou?

Reakcia na príspevok

RE: politika
autor: štúrovec
pridané: 05-02-2010 18:36


Zvazak, liberal z post fora a nakoniec vraj LIBERTARIAN, ale s vzdy s komunistickymi nazormi. Uzasna ideologicka kariera.
Vraj nenavidis nacionalizmus. Ano, ale len ten nas maly slovensky, tie velke zahranicne agresivne, ako je cesky, anglosasky, madarsky ci zidovsky, obdivujes a zakazdym hrdo branis.
Vraj nenavidis komunistov. Hej, ale tych najortodoxnejsich sa vzdy zastanes. Ako je sudruh Kusy, sudruh Mestan, sudruh Kukan, sudruh Samson, sudruh Lesko, sudruh Meseznikov, ci ruskych bolsevikov cosi nakradli stamiliardy za dalsieho sudruha Jelcina a ked im to Putin bral, tak si pisal, ze vraj komunsti kradnu poctivym podnikatelom a demokratom. :))))))))))))))
Ze vraj nenavidis,ked stat berie od ludi peniaze cez dane. A to pise clovek, co obhajuje fasisticke vojny s milionmi obeti a zlodejstva zapadnych statov z cias kolonializmu.

Fakt uchvatne libertarian. Ci liberal? Ale najskor cerveny zvazak zo sociku. 90% tvojich prispevkov je radikalne cervenych. Preto naozaj nechapem, preco tak nenavidis komunimus a uz vobec tie ficove obcasne komunisticke maniere. Fakt nechapem. :-(

Zdravim Ta, ako si bol zvyknuty. A kedze mne sa ten pozdrav celkom paci, o to vacsiu radost Ti urobim. CEST PRACI LIBERTARIAN! :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group