ISSN 1335-8715

28-01-2010   Martin Vančo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Je slovenský volič pravicový alebo ľavicový?

V každej mladej demokracii trvá voličom nejaký čas, kým sa identifikujú s určitou politickou ideológiou a začnú ňou podmieňovať svoju voľbu. Životnosť politickej strany závisí na tom, či sa s jej identitou dokáže stotožniť dostatočný počet voličov. Dokázal sa po dvadsiatich rokoch existencie demokracie na Slovensku slovenský volič viac stotožniť s pravicovou alebo ľavicovou ideológiou?

Reakcia na príspevok

wow
autor: frankenstein monster
pridané: 02-02-2010 20:06


tela na lavu a pravu stranu je vedny odbor ? ( chodenie je potom co ? ultra advanceh high tech ? )

Takze. jednak, stat nezakazal fungovanie pohotovosti v sukromnych nemocniciach, ale obmedzil fungovanie v statnych, cim zmensil konkurenciu pripadnym sukromnym, a teda zredukoval zasahy statu do prevadzky spolocnosti. A to je krok v pravo.
dvak, tvrdit, ze lavica je vsetko okrem tej najextremnejsej pozicie v pravo je tak isto absurdne ako ten nechet. Normalni ludia vzdy beru ako lavu stranu to, co je od stredu na jednu stranu, a pravo to, co je od stredu na stranu druhu, a stredom medzi 100 % zasahmi statu a 0 % zasahmi statu je co ? 0 ? Asi nie, ze... Pochopil by to aj mentalne retardovany predskolak. Ale cloveku ktory povazuje rozdelenie tela na lavu a pravu stranu za vedny odbor tazko cosi vysvetlit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group