ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

RE: Pravičiari sú dnes v kýbli
autor: dafyduck
pridané: 27-01-2010 17:05


SDKU s Dzurindom na cele dostane v najblizsich volbach menej hlasov ako SDKU s Miklosom na cele - to je podla mna celkom jasne. Dzurinda je skompromitovany politik, nielen kvoli skandalom, ale aj kvoli tomu, ze bol roky v prvej linii a Fico z neho spravil fackovacieho panaka (poznas ten o stokrat opakovanom klamstve ...), politika proste nefunguje logicky.
Ale neber, to ze nejak brojim za dzurindove odvolanie. Keby sa napr SDKU riadilo cisto podla vyskumov verejnej mienky, tak by na cele bola radicova (s nou na cele, by tiez ziskali viac hlasov v najblizsich volbach ako s dzurim) a ta by to riadne domrvila.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group