ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

RE: Zaujimavé rady pre pravicu
autor: dafyduck
pridané: 25-01-2010 12:44


Mily Matuzalem, zopar poznamok:
bugara nikto nejde za nikoho menit (inac bugar bojuje momentalne o svoje politicke prezite). Fakt ale je ze madarov to prirodzene nalavo taha - napr; najvacsia prilezitost opozicie trochu ficovi zavarit, bola pocas schvalovania lisabonskej zmluvy ale madari proste nemohli hlasovat proti svojej vlastenej prirodzenosti.

K tomu meciarizmu, o meciarizme mam sajnu a bola to stokrat vacsia vyzva ako fico. Ale nema vyznam donekonecna bojovat uz raz vyhrane vojny. Meciarizmus bol o smerovani krajiny - demokracia alebo autoritativny stat na sposob lukasenka a to uz je vyriesene.

Ide mi o to, ze co treba spravit, aby sa dali vyhrat volby standartnym sposobom a nie iba vtedy, ked bude nebezpecenstvo take hrozne, ze sa volby zmenia na suboj, diabol vs. Rest of the world (1998), alebo ze sa stane zazrak (rozpad SNS v 2002).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group