ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

Zaujimavé rady pre pravicu
autor: LIBERTARIAN
pridané: 20-01-2010 16:58


Ale :
Ak sa "pravica" bude dôsledne chovať nacionalisticky, a ak bude pre získanie voličov rozdavať veľkohubé lavičiarske sluby , tak ako takuto ľavicovú "pravicu" odlišim od skutočnej bolševickej lavice ? Zrazu budu všetky strany vypadať ako SNSackoSMERacky guláš. A ja budem bezradne hladať skutočnu pravicu........

Lepšia rada - nech sa každa strana chová, ako im zobak narastol, a volič si vyberie, po čom mu srdce piští. A iste znova zvíťazí dnešna koalícia. No a čo !?!?! Ved o tom je demokracia. Pravo zvoliť si väčšie zlo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group