ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

RE: Už možno
autor: vilo
pridané: 19-01-2010 12:35


Hm...nuz, clanok je napisany bez emocii, to je fakt...len mna by napriklad zaujimalo, aky je ten proklamovany "pravicovy potencial" SNS? To iste by sa dalo opytat aj v suvislosti z LS-HZDS...Ak mame na mysli ekonomicke programy, tak tam, pokial viem, je to znoska socialistickych nezmyslov, pricom je mozne, ze sa obcas mihne aj nieco v zmysle znizenia dani, atd. Pokial to vezmeme zo strany ideologie, tak to je agresivny nacionalizmus, ktory nema vela spolocneho s nejakym zapadnym patriotizmom. Ide o dost mechanicke porovnavanie, ktore mozno v slovenskom prostredi nema velky zmysel. A mohol by som to zakoncit aj vyjadrenim, ze tu ani nejde o politikov, ale len o prachsprostych zlodejov.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group