ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

Už možno
autor: Závažný
pridané: 18-01-2010 14:51


Pocas prechodu na kapitalizmus/demokraciu pravica v podruci zahranicnych zaujmov proste nemala povolene sa ohanat (slovenskym) vlastenectvom. Dnes, ked je Slovensko kolonizovane je vlastenectvo v poriadku, pretoze zasadna zmena stavu, napriklad vo vlastnictve firiem je viacmenej nemozna.

Je pravdou, ze lavica chce prerozdelovat od bohatych ku chudobnym, nezabudnime vsak na skutocny stav kde sa prerozdeluje od chudobnych na bohatych. Takisto od krajanov na cudzincov. Malo by to byt naopak. Echt nacionalisti v USA sa vyznacuju snahou o ozbijanie cudzincov za kazdych okolnosti a v kazdej situacii.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group