ISSN 1335-8715

14-01-2010   Andrej Fandák   Komentáre   verzia pre tlač

Mečiar a pravica

V poslednom čase zarezonoval slovenskou politikou výrok predsedu strany SaS Richarda Sulika na tému akceptovatelnosti Mečiaroveho HZDS ako koaličného partnera pravice. Vo všeobecnosti táto predstava vyvolala negatívne reakcie v médiach, a ani zvyšné strany potenciálnej pravicovej koalície sa do spolku s Mečiarom veľmi nehrnú. Pre väčšinu Slovenska napravo od stredu je HZDS neakceptovateľným subjektom, tak skompromitovaným, že samotné zamyslenie sa nad spoluprácou s ním je odsúdeniahodné.

Reakcia na príspevok

rozumny clanok.
autor: Pavel Matejka
e-mail: mesto@cafe.sk
pridané: 14-01-2010 20:47


celkom rozumny clanok a nezatazeny zbytocnymi emociami ako je to niekedy u Sarkozyho.. ano, Meciar vtlacil Slovensku svoju zakladatelsku pecat. nevidim ho ako vyslovene narodneho politika ani nacionalistu. ani zdaleka nie.. odraza vsak mentalitu praveho slovenskeho cloveka a zaroven ju prevysuje. bezni ludia mu rozumeli, aj tomu, ze sa chcel mat dobre aj tomu, ze nebol radikal ako Slota, Oberhauser alebo aj Fico, ktory chce lustrovat majetky.
takto to vidim. je vsak malo pravdepodobne, ze takato koalicia vznikne, kedze KDH ma svoje vlastne predstavy.
Meciar bol takym akym bol a nemusel sa do toho silit, ako Slota ci Fico. nakoniec je celkom dobre, ze je v tejto vlade. s tym asi suhlasia aj ti, co ju nechceli.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group