ISSN 1335-8715

10-01-2010   Vladimír Ševec   Komentáre   verzia pre tlač

Zavedenie mýta – politický oportunizmus vs. záujmové skupiny

Od 1.1.2010 sa na Slovensku zaviedlo elektronické mýto pre vozidlá nad 3,5 tony za prejazd diaľnicou a cestou prvej triedy. Prípravu a prevádzku zabezpečuje firma, ktorá podľa jej vlastných vyjadrení pripravu na spustenie systému zvládla úspešne. Pozitívne ohlasy bolo počuť aj zo strany vlády, minister dopravy, pôšť a telekomunikácií Vážny sa vyjadroval, že systém je pripravený na kvalitatívne podobnej úrovni ako v iných štátoch EÚ. Aká bola realita po 1. januári?

Reakcia na príspevok

protektor
autor: tralos
pridané: 14-01-2010 9:35


Asi nebudem sam kto ma pocit, ze nebyt EU ako protektora, tak to spojenie velkopodnikatelov a politikov zadusi vsetko, co mozno zahrnut pod pojem spolocne dobro alebo dobro spolocnosti...

Velkokapital spojeny s politickou mocou, politici co su podnikatelia a naopak podnikatelia, ktori svoje zisky beru zo zasady na zaklade politickeho rozdelovania penazi, to je proste grc...

A ked su volby, clovek sa vzdy presvedci o tom, na com sa zhodli skoro vsetci anticki filozofi a co potvrdzuje aj uzitie Gaussovej krivky v tejto oblasti: vacsina neovplyva prilis mudrostou.

Keby aspon tie alternativy v podobe pravicoveho anarchizmu alebo komunizmu neposobili tak extremne tupo...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group