ISSN 1335-8715

17-12-2009   Marián Šarkőzy   Slovenská otázka   verzia pre tlač

20 rokov hmly

Mediálne bolo slovenské 20. výročie 17. novembra hlavne rekapituláciou chýb jeho slovenských vodcov. Samotní aktéri Novembra sa tomu vôbec nevzpierali a sami popridávali vlastné teórie o tom, v čom, ako, a prečo zlyhali.

Reakcia na príspevok

RE: Šášovia
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
pridané: 20-12-2009 4:17


Och no dobre ty moja inteligencna radobyelita naroda, nebudem ti rucat prijemne iluzie, vybudovane na zaklade par webovych diskusii. Sociologicke impresie, postavene na limitovanych skusenostiach jedinca a bez poriadnych prieskumov ma ale privelmi neuspokojuju.
Ad. Lavicovy politik : Ak ti na tom tak velmi zalezi, odpoved je ANO. Mozem verejnych sluhov kritizovat, ale preco sa mam za nich osobne hanbit? Lud musi byt v demokracii svedomim
zvolenych zastupcov, nie naopak. Ked si toho nie su vedomi, tak ich to naucime - po dobrom alebo po zlom. Kazdy narod ma taku vladu, aku si zasluzi. Co u niektorych volicov vyvolava beznadejny pocit, ze treba radsej vymenit narod ako ich oblubenych politikov. S takym pristupom k realite sice velmi daleko nezajdu, lebo politikov to nevychova a narod sa im prisposobovat tiez nebude. Pokial nie su schopni tento svoj pristup zmenit, ostava im len zazelat dobru noc a sladke sny.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group