ISSN 1335-8715

17-12-2009   Marián Šarkőzy   Slovenská otázka   verzia pre tlač

20 rokov hmly

Mediálne bolo slovenské 20. výročie 17. novembra hlavne rekapituláciou chýb jeho slovenských vodcov. Samotní aktéri Novembra sa tomu vôbec nevzpierali a sami popridávali vlastné teórie o tom, v čom, ako, a prečo zlyhali.

Reakcia na príspevok

RE: par slov k autorovi.
autor: msarkozy
pridané: 18-12-2009 18:47


Snažil som sa nájsť odpoveĎ na otázku prečo je tu taká nuda a dutosť (ktorú si vlastne nadhodil predčasom ty) snažil som sa ten stav nejako zobjektívniť a na to mám ten názor čo je článku, že nám ich odkázala naša nejasná nemastná história a že to nie je inteligenciou konkretnych politikov , alebo špeciálnou hlúposťou národa. Problém zaujímavého politika - jedno , či pravého, alebo ľavého je, že sa musí postaviť proti celej národnej histórii, alebo takmer z ničoho nejakú stvoriť - čo je úloha takmer nemožná. Preto očakávajme skôr pomalé brodenie sa z bahna, než nejakú osvecujúcu ideu. Nikto za to nemôže, dokonca ani naši politici. Dokonca ani Fico keď sa hlási k Veľkej Morave a k Jánošíkovi, nemôže za to, že tu nie je nič iné o čo by sa mohol politik oprieť. Myslím, že je to priam zdrvujúce a preto je strašne ťažké presadiť na Slovensku čokoľvek priam z ničoho.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group