ISSN 1335-8715

17-12-2009   Marián Šarkőzy   Slovenská otázka   verzia pre tlač

20 rokov hmly

Mediálne bolo slovenské 20. výročie 17. novembra hlavne rekapituláciou chýb jeho slovenských vodcov. Samotní aktéri Novembra sa tomu vôbec nevzpierali a sami popridávali vlastné teórie o tom, v čom, ako, a prečo zlyhali.

Reakcia na príspevok

sarkozymu,.
autor: matus
e-mail: borovica@lesik.sk
pridané: 18-12-2009 15:20


vidim, ze na dlhsiu reakciu Ti uz dosli argumenty. rozdiel medzi nami dvoma je ten, ze Ja tu nepublikujem clanky, lebo o to nestojim. chapem Ta v tom smere, ze kedze vraj robis v Slovnafte, nemas tolko sanci sa prezentovat. vsimaj si slov. spojenia, ktore si pouzil : "primitivne Meciarove figle". je to zabbavne spojenie- primitivne figle. Figle byvaju vacsinou chytre a nemyslim, ze by dotycny nebol mazany. Akurat, ze nemal takmer ziadny medialny marketing, ako politici po nom. {po r. 98}. Ibaze v ere "Muftiho" medialni machri este neboli v obehu. Jedinou vynimkou bol myslim Flasik. Meciar a to je pravda robil iks preslapov a bol medialne neucesany. Tvoja kritika vsak bola velmi lacna. Okrem toho ta poznam aj z inych debat, p. Sarkozy, kde si hovoril dost velke dristy a prepytujem blbiny. pekny zvysok dna.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group