ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: pre RK
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 10-12-2009 14:50


1. Nie je dovod aby prokurator zrusil trestne oznamenie, v pripade ze naplnite skutkovu podstatu trestneho cinu. Toto vam nedochadza, pretoze ste SPROSTY.

2. Trestne oznamenie opisuje cin sposobom, na zaklade ktoreho je mozne zacat trestne stihanie. Toto vam nedotrklo, pretoze ste SPROSTY.

3. Vid bod 1. a moja predosla odpoved. Ste UPLNE SPROSTY?

Migracii rozumiem na vysokej profesionalnej urovni, sociologii tiez a v psychologii som tiez ako ryba vo vode, dakujem za opytanie. Vam nedochadzaju elementarne pravne veci, ale mate potrebu dokazovat si pubescentnou provokaciou, ze ste v nich najmudrejsi, pretoze v skutocnosti ste iba bezvyznamny SPROSTY byrokrat s prerastenym egom. =)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group