ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: pre RK
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 10-12-2009 12:08


Mali ste zacat so mnou komunikovat ako dospely, bolo by sa vam dostalo slusnej a vecnej diskusie.
Neboli ste ani vecne schopny odpovedat na niekolko jasne formulovanych otazok, ktore som vam dal hned na zaciatku. Potom ani ja nemusim vecne reagovat na vase provokacie. Clovece, vy ste ale totalne, ale TOTALNE neschopny. =)

Nemusite mi citovat paragrafy, mam ich lahko dostupne. Prave preto by ste si mali dat pozor, aby ste nenaplnili skutkovu podstatu trestneho cinu natlaku a vydierania. Ako ale vidim, ked sa v trestnom prave sa pohybuju aj take dusevne chore a osobnostne nevyspele osoby ako vy, tak sa na ich byrokraticky rozumcek neda spoliehat.

Co tiez mozno cakat od osoby, ktora aj na nieco slubi reagovat sukromnym mailom a potom nedodrzi slovo. Dalsi realny dokaz podradnosti vasho intelektu a charakteru.

Ano, svet legislativy unie je skutocne velmi realny. Toto vsak ako nekvalitny pravnik asi netusite. Je dokonca daleko realnejsi a pritomnejsi nez obstarozne ideologicke prirucky, ktorymi si vymyvate mozog. Chapem, ze ste od skutocnej azylovej politiky unie velmi daleko a tak si nahovarate, ze sa vas eurolegislativa netyka.

No podme Janciga, brblite si tu pre rozvoj vasho egomaniactva este viac a tvarte sa pritom, ze mate patent na pravdu, prilezitost na vecnu diskusiu ste si u mna presvihli hned vasimi prvymi podradnymi nedospelymi prispevkami. Takze na vsetko co sa vam tu odo mna dostava, ste si poctivo zarobili svojou vlastnou neprozretelnou retardovanostou.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group