ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: pre RK
autor: tralos
pridané: 10-12-2009 10:17


Ako som pisal, od veci, osobne a urazlivo.

Tu neslo o to ci je idnes referencny zdroj, takze opat od veci, ale o to, ze su v nom citacie, ktore mozno povazovat za presne a ktore odzkradluju a sumarizuju psotoje zapadnych vlad na problematiku migracie.

A co je na tom, ze som si na nete nasiel, ze zijete internetovym zivotom? Hanbite sa za to? Podla mna sa nemate za co, celkom dobre to vysvetluje Vasu neschopnost chapat realitu.

A nakoniec, dajte si oznamenia ake chcete, kazdy ma pravo dat na kohokolvek oznamenie... len to opat dokazuje pravdivost toho, co uz bolo napisane: neviete nijako vecne reagovat, len osobne urazat, pisat od veci a zahlcovat forum nerelevantnymi prispevkami.

Roman


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group