ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: pre RK
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 10-12-2009 9:39


ANO, v danej veci mam svoj rozvinuty nazor a NIE, nebudem ho preberat so socialnymi retardmi, ktori do jasne a vecne formulovanych prispevkov pubertalne rypu, spehuju ludi na internete a nasledne defenzivne koktaju nezmysly, ked sa na nich trochu zasluzene pritlaci.

A uz vobec nie som odkazany robit si nazor podla neprofesionalneho a protobulvarneho platku ako iDnes.

Prestante ma obtazovat so svojimi komplexami, vy pateticky pervert, este vasmu prihoretemu kortexu neracilo dotrknut, ze na vasej urovni akou ste tu zacali, tuto problematiku NEMAM ZAUJEM s vami preberat? Ste naozaj az taky imbecilny? Co ste vlastne zac - vysledok frontalnej lobotomie, vrodeny geneticky defekt, alebo vas tahali pri porode kliestami za hlavicku makovicku?

Roman Janciga, ste jeden pateticky internetovy trol. Vyhladajte odbornu pomoc. Alebo ma este zacnite na internete obtazovat viac a zavesim vam na krk take trestne oznamenie, ze budete pred vianocami lietat ako prepelicka. =)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group