ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: pre RK
autor: tralos
pridané: 10-12-2009 8:10


Vas idiotizmus sa neukazuje len detinskymi recami, ktorymi sa tu celkom dobre strapnujete a ktorymi sa prezentujete v kazdej! diskusii ktoru vediete. Vzdy sa diskusia s Vam zmeni na zahlcovanie fora uplne zbytocnymi a k teme nic neprispievajucimi prispevkami o rozsahu niekolko desiatok prispevkov. Zaujimave o niecom to hovori.

Aj ked si za vecnu reakciu od Vas zase zasluzim daku sprsku nadavok a diagnoz, kedze inak ako osobne reagovat neviete a najvacsiu zalubu podla zahlcovania fora mate prave v ne-vecnych reakciach a osobnych utokoch, predsa len sem dam cerstvy clanok, ktory zhrnuje situaciu v hlavnych zapadnych krajinach.

Dovodom nie je ukazat Vasu neznalost veci, ktora uz ukazana bola. Berte to ako dokreslenie situacie, ktoru riesi clanok a nie primarne nejaka argumentacia voci Vam, ktora je ako sa ukazuje uplne zbytocna.

http://zpravy.idnes.cz/evropa-ztraci-nervy-s-multi-kulti-resi-krizi-identity-ppx-/zahranicni.asp?c=A091209_135646_zahranicni_as...

roman


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group